’91 İstanbul doğumluyum. Liseye kadar İstanbul’da kaldıktan sonra lise öğrenimi için mevcut durumum nedeniyle Tokat’a gitme kararı aldım. İki yılımı Tokat’ta geçirdikten sonra tayinim İstanbul’a çıktı. Lise öğrenimimin geriye kalan kısmını da İstanbul’da tamamladım.

Bilgisayara olan ilgim 2001’de alınan ilk bilgisayarımla başladı. O zamandan beri beraberiz. Bu beraberlik ilk önce bilgisayar mühendisi olma hayalleriyle süsledi bu beyni. Sonrasında lise 1’de yapılan alan seçimlerinde sınıf öğretmenimin engeliyle karşılaştım ve eşit ağırlık seçmek zorunda kaldım. Böylece bilgisayar mühendisliği hayallerimi de çöpe atmış oldum. Sonrasında tam bir eşit ağırlık insanı olduğumu farkettiğimi söylemeliyim.

Nisan 2011’de bir arkadaşımla ilk çalışmam olan SANATT‘ı kurdum. Teknik kısımla ben ilgileniyorum. Aynı zamanda editörlük görevini de yürütüyorum. Arkadaşım ise sanatsal içerik kısmına bakıyor.

Eylül 2012’de yine bir arkadaşımla 360Derece‘yi kurduk. Başlangıç itibari ile marka, ürün ve reklam haberleri üzerine yoğunlaşan projemizi ileriki dönemlerde büyütüp bir kaç farklı alana daha açılmayı planlıyoruzduk. Henüz kapanmış değil; fakat süreklilik isteyen içeriği sağlayacak sayıda olamadığımızdan pasif durumda.

HTML, CSS, Java, PHP, MySQL, Javascript bilgim var. WordPress’e hakimim.

PHP, WordPress ve benzeri, yapabileceğimi düşündüğüm işlere de hayır demiyorum bu arada.

Yaptığım projelere projeler kısmından ulaşabilir, inceleyebilirsiniz.

Daha çok teknik bilgi için CV’me bakabilirsiniz. (SAP, Photoshop, vs.)

[pix_accordion active=”1″]
[pix_acc title=”CV”]İncelemek için sağ tıklayıp yeni sekmede/pencerede açın![/pix_acc]
[/pix_accordion]

Prensip gereği kişisel özelliklerimden bahsetmiyorum. Bir kişinin ağzından kendini anlatması bana biraz saçma geliyor. Tanışıp öğrenmek isterseniz, olabilir. Dijital dünyada işgal ettiğim alanlardan bazıları yukarıda mevcut.

Hobi olarak fotoğrafla uğraşıyorum. Hepsi değil; ama şimdilik bir kısmını sitede görüntüleyebilir ya da daha fazlası için Facebook sayfamı ziyaret edebilirsiniz.